İnşaat Kenar Koruma Sistemleri

İnşaatlarda, İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı açısından, Toplu Korumaya yönelik Çelik Geçici Kenar koruma sistemleri, Asansör ve Boşluk koruma bariyerleri,Merdiven Korkuluk bariyerleri,imalat katı sıkıştırmalı post ile koruma bariyerleri en gelişmiş koruma ekipmanlarıdır.

GÜVENLİĞİ ARTTIRIR
En çok ölümlü Yüksekten Düşme iş kazaları inşaatlarda olmaktadır. İnsan Hayatı her şeyin üstündedir.Bütün dünyada uzun yıllarca önceden kullanılmaya başlamış ve zorunluluk olarak uygulanan Çelikten mamul kenar koruma sistemleri ülkemizde de zorunlu hale gelmektedir,çünkü en güvenilir sistem budur.

KULLANICI DOSTU
Şantiye çalışanları, kenar koruma bariyerlerini, hızlı ve kolay bir şekilde söküp takabilir,işin gereklerine göre aradan açıklıklar verilerek dışarıdan iş yapma ve yüklemeye uygundur.

ESNEK KULLANIM ALANI

Hafriyat başlangıcında,alan sınırlayıcı bariyerler ve koruma için ,alana girişi önleyen ,Yumuşak zemin ayırma bariyerleri,inşaat Yükseldikçe tehlikeli bütün Alanlarda Kullanılabildiği için İşinize uygundur.Aynı bariyeri uygun post ve braketlerle değişik inşaat bölümlerinde kullanabilirsiniz.

EKONOMİK
Çelik İnşaat kenar koruma sistemleri ve diğer boşluk ve merdiven korkulukları,kullanılıp söküldükten sonra,düzgün stoklanması halinde ,daha sonraki inşaat ve taahhütlerinizde de kullanılır.Bu açıdan defalarca kullanıldığı için ekonomiktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir