EFOSAFETY Güvenlik Ekipmanları Ne Yapar?

EFOSAFETY Güvenlik Ekipmanları; danışmanlık, mühendislik ve AR-GE hizmetleri ile sektörde yalnızca üretici değil, söz sahibi bir marka haline gelmiş Efotek Endüstriyel Ürünler ve Hizmetleri San. Tic. A.Ş.’nin piyasaya sunduğu marka tescilli ürünleridir.

EFOSAFETY Güvenlik Ekipmanları’nın ürünleri, tamamen yerli sanayi ortakları ile Ankara Ostim ve Saray’da bulunan fabrikalarda üretilmektedir. Yerel üretim imkanları sayesinde EFOSAFETY Güvenlik Ekipmanları’nın ürünleri, istenen miktarda ve çeşitlilikte hazırlanıp kısa zamanda Türkiye’nin en büyük inşaat projelerine teslim edilmektedir.

Neden EFOSAFETY Güvenlik Ekipmanları?

ÇSGB’nin tanımına göre tüm yapı iş yerlerinde;

  • Betonarme platformların döşeme kenarları,
  • Asansör, merdiven, baca, şaft, aydınlatma boşlukları gibi döşemelerde süreksizlik meydana getiren boşluklar,
  • Pencere, balkon gibi duvar ve perde duvar gibi yapı elemanları arasında süreksizlik meydana getiren boşluklar,
  • Bu iş için özel olarak tasarlanmış ve kalite standartlarına uygun korkuluk ve bariyerler ile desteklenmelidir.

EFOSAFETY Güvenlik Ekipmanları bu tanıma uygun olacak şekilde üretim yaparken, size aşağıda sıralanan avantajları da beraberinde getirecektir:

  • EFOSAFETY Güvenlik Ekipmanları, bir yapı işyeri için gerekli olan tüm kenar koruma ihtiyaçlarını tek elden çözmenizi sağlar. Farkı ürünler için farklı firmalara gitmek zorunda kalmaz, zamandan kazanır ve karmaşaları önlersiniz.
  • Avrupa Birliği standartları gereğince düzenlenen TS EN 13374 uygunluk belgeli EFOSAFETY Güvenlik Ekipmanları ürünleri, yasal mevzuatlara harfiyen uyar. EFOSAFETY Güvenlik Ekipmanları’nı tercih etmekle, hiçbir denetimde sorun yaşamayacağınızdan emin olursunuz.
  • Üretim sonrasında EFOSAFETY Güvenlik Ekipmanları, her modeli için kalite kontrol testleri ve malzeme analizleri gerçekleştirir. En ince detayın bile gözden kaçmadığı ve riskli görünen ürünlerin kesinlikle müşteriye gönderilmediği bu sistem sayesinde, kurulum kılavuzuna uygun montaj yapıldıktan sonra düşmeye bağlı iş kazalarının sizin şantiyenizde yaşanmayacağını bilirsiniz.
  • Son derece dayanıklı malzemesi ve pratik söküp takılabilen tasarımlarıyla EFOSAFETY Güvenlik Ekipmanları ürünleri, gerekli servis ve kontrol süreçlerinin ardından tekrar tekrar kullanılabilir.